Požární sport

Družstvo mladých hasičů

V roce 2012 se místní sbor dobrovolných hasičů rozhodl pro větší zájem z řad  mládeže o požární sport obnovit po mnoha letech soutěžní družstvo mladých hasičů. Družstvo začalo trénovat na jaře roku 2012 a poprvé se představilo na veřejnosti při příležitosti pořádání Dětského dne ve Štěpánovicích. Vedoucími mládeže se stávají Karel " Cyril " Kessner a Vojtěch Vejpustek, kteří absolvovali příslušné školení, včetně zkoušek rozhodčích. První soutěže se družstvo zúčastnilo 16.9.2012 v Dolních Loučkách. Od roku 2013 se družstvo pravidelně zúčastňuje okresních soutěží Regional Cup.

Tyto stránky si kladou za cíl informovat o činnosti a výsledcích soutěžního družstva mladých hasičů širší veřejnost.

Výsledky a informace ze soutěží

Najdete je v podstránce u Požárního sportu. Najdete tam i fotky z hasičských závodů.

Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

.